Co to dělá s lidmi?

Nezařazené By 0 Comments

</div>
<p>Co dělá s lidmi takové časté stěhování za prací? Nic, pokud jste vysoký manažer velké firmy, nejlépe mezinárodní a ta vám zajistí kompletně nové luxusní bydlení, včetně vnitřního vybavení, nové auto, vyřídí za vás veškeré papírování a ještě vám přispěje na přestěhování vašeho kartáčku na zuby a nafukovací pany tučnou částkou. Pokud jste dělník, pak je to trochu problém. Ovšem jen v případě, že vaším bydlištěm není                                                      <a href=mobilní dům . V takovém případě to neudělá vlastně nic ani s vámi, ani s dětmi, pouze to třeba rozladí manželku, která se najednou ocitne daleko od svého milence.

Stěhujte se bez obav

Říká se, že je lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat. To je asi názor pojišťovacích podvodníků. Nebo těch, co nikdy neslyšeli o takzvaných mobilheimech. Ty totiž umožňují stěhování tak snadné, že vaše děti ani nemusí poklízet v obýváku postavenou autodráhu. Jenom si pár hodin počkají na nové místo a připojení elektřiny a můžou znovu závodit.

300-250banner.png
Co to dělá s lidmi?
5 (100%)1
web-1509716084.png