Ideální pro Vaši korespondenci

Nezařazené By 0 Comments

Pokud se plánujete stěhovat například do rodinného domu nebo vily, budete potřebovat nejen nábytek, mnohdy i nový, ale možná i přihrádku pro Vaši korespondenci. Poštovní schránky naší firmy Allami Vám mohou poskytnout jak účelnost, tak i krásný vzhled. Díky tomu, že je vyrábíme ručním způsobem jsou také nebývale odolné.

Objednejte si výrobek na přání

Poštovní schránka na přání je v poslední době velice oblíbená služba, kterou naši zákazníci rádi využívají. Hodí se jako originální dárek nejen pod stromeček, ale také třeba k narozeninám. Můžete si vybrat z nepřeberného množství variant vzhledu. Je možné zvolit si i způsob výroby a také materiál. Hlavním výrobním materiálem je u nás hlavně hliník, který se velice osvědčil.

Ideální pro Vaši korespondenci
3.5 (70%)4