Jak jen ten čas letí!

Nezařazené By 0 Comments

Roky letí a opět se přiblížil ten neoblíbený čas, kdy se musí jednotlivé místnosti vymalovat. Samotné malování není takový problém, ale každá místnost se musí vystěhovat. A to je kámen úrazu. Nikdo nemládne a přesuny jednotlivých skříní a postelí jsou pro Vás čím dál tím náročnější. Navíc s některými kousky jen tak snadno nepohnete. A tak je musíte rozebrat a po skončení prací opět složit.

Jako skládačka

A Vy nevíte ani jak vypadá předloha, natož jak se dostat celé záhadě složeného kousku na kloub. S montáží nábytku jsou prostě problémy. Pozvěte si domů profesionály! Poradí si s každým kouskem, a to i s netypicky tvarovanými či nadrozměrnými skříněmi. Nic pro ně není problém. Vše pečlivě rozloží, následně opět seskládají a umístí zpět na původní místo, aniž by došlo k jakémukoliv poškození nábytku.