K tisku používáme kvalitní papír a barvy

Nezařazené By 0 Comments

Svatební oznámení se nechá tisknout proto, abychom pozvané hosty informovali o místu konání svatby, datu a čase. Proč ovšem musí být hezké, originální a zapamatovatelné? Jistě proto, že si ho všechny maminky, tetičky a babičky schovají na památku. Nikdy nepodceňujte výběr těchto kartiček, protože je velice důležitý. My Vám nabízíme kvalitní materiály, které se vyznačují dlouhodobou životností.

Naše nabídka je pestrá

Naše tiskařská firma Goldpress s.r.o. se specializuje na výrobu těch nejkrásnějších oznámení na českém trhu. Avšak náš sortiment zasahuje i dále. Vytiskneme Vám pozvánky ke slavnostní tabuli i jmenovky. Rádi dodáme také krabičky na výslužky a košíčky na minidortíčky. Jistě si také vyberete z širokého množství ozdob.

K tisku používáme kvalitní papír a barvy
5 (100%)2