Miminka nejsou náročná, ale jen citlivá

Nezařazené By 0 Comments

Věřte, že miminka vůbec nejsou, co se týče výbavičky náročná. Přednost má pouze jejich citlivost až případná přecitlivělost. Musíte pak řešit, speciální krém, speciální prací prášek a podobně. Jenže v některých záležitostech není potřeba hledat nějaké složitosti. A k těmto záležitostem patří i látkové pleny! Přepestrý výběr od těch nejprostších až k těm s vyšívanými dětskými motivy. Nehledejte jinde, hledejte na webovém portálu „papej“! Naleznete bohatou fotogalerii, kde fotky odpovídají reálné verzi!

Ne na všechno stačí jednorázové

Z naší nabídky si zaručeně nějakou tu látkovou plenu oblíbíte! A jako moderní maminka si vyberete třeba hebký flanel či jemňounký bambus! A jděte na věc, těšíme se na vaše objednávky!

Miminka nejsou náročná, ale jen citlivá
2.5 (50%)2