Naše zboží je v nejrůznějších barevných provedeních

Nezařazené By 0 Comments

Usilujete o získání kvalitního reklamního textilu ? V takovém případě vám radíme, abyste se vydali k nám. My ho nabízíme. Disponujeme jím v různých barvách a ve všech velikostech. Doporučujeme ho k potisku, ale i pro výšivku. Proto je často kupován firmami pro jejich zaměstnance jako firemní oblečení. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Je vhodný jako firemní nebo pracovní oblečení

V řadě firem se používá reklamní textil jako firemní nebo pracovní oblečení. Je totiž vyroben z prvotřídního materiálu, má kvalitní šití, takže dlouhou dobu vydrží. Zaměstnancům se velmi líbí pro skvělé zpracování, kvalitu materiálu a pestrost barev. I ostatní zákazníci si ho však mohou nakoupit. Například trička jsou přímo ideální pro trávení volného času.