Nečekaná témata jako příklad

Nezařazené By 0 Comments

Byla to moje první přednáška na katedře psychologie, kterou jsem kdy měla. Tehdy ještě doktor psychologie dorazil na přednášku s několika minutovým zpožděním, protože se dle vlastních slov musel vrátit pro tu nejdůležitější věc nutně potřebnou k názorným příkladům, již budeme potřebovat tento semestr a kterou zapomněl ve své pracovně – a na tato slova položil na první lavici mezi dvě vyděšené studentky velkou černou napodobeninu mužského údu.

Psychologické pokusy a psychické újmy

Tento akt pana doktora nás sice šokoval, záhy ale také pobavil (jen ty dvě studentky v první lavici si nejspíš odnesly z jeho přednášky psychické trauma, neboť jedna z nich už se nikdy na psychologii neukázala). Inu, nikdy nevíte, kdy můžete spatřit velká černá dilda .