Počáteční vklad

Nezařazené By 0 Comments

Binární obchodování je jednoduché. Ovšem pozor. Jednoduchý je samotný princip, což neznamená rovnítko pro téměř nicnedělání, za které vyinkasujete závratné zisky. Tak takhle to nefunguje. Pokud budete chtít být v tomto ohledu úspěšní, bude Vás to rozhodně něco stát a to nemáme na mysli zřízení si účtu u konkrétního brokera. Pro informaci – počáteční minimální vklad se pohybuje zhruba od částky 100 dolarů.
 

Demo účet

Výhodou je, že dnešní brokeři tedy v podstatě traderové weby, jejichž prostřednictvím obchodujete, nabízejí českou jazykovou podporu, což je velká výhoda pro ty, kteří nejsou právě dobří angličtináři a přitom mají cit pro byznys. Rovněž je výhodná možnost zřízení demo účtu, díky kterému můžete zkoušet nanečisto bez zisků a ztrát.

Počáteční vklad
Ohodnoťte příspěvek