Pravá láska nepřichází

Nezařazené By 0 Comments

Jste sama a cítíte se každý večer osamělá, když jdete sama do postele? Určitě se vám nelíbí sama usínat a sama se také probouzet. Někdo vám chybí, někdo, kdo vás políbí, řekne vám, že vás má rád a že bez vás nemůže žít. Vaším životem určitě několik mužů prošlo, ale ten pravý mezi nimi nebyl. Říká se, že na každého ta pravá láska čeká, ale co když vy čekáte na něj, ale i on čeká na vás? Co když sníte o tom, že náhodou do vás narazí cizí muž v nákupním centru a rozbije vám váš nový hrníček na kávu, ale ten pravý muž sní právě o tom samém, že potká ženu svých snů?

Třeba už čeká za rohem

Zázraky se dějí, a i když na ně nevěříte, může se stát náhoda. Náhodou se opravdu někde potkáte a dáte se do řeči. Že mi pořád nevěříte? Přesvědčte se sama! Horoskop na rok 2016 vám zaručeně prozradí o vaší pravé lásce víc.

Pravá láska nepřichází
Ohodnoťte příspěvek