Problém s pejskem?

Nezařazené By 0 Comments

Máte pejska, kočičku, nebo jakékoliv jiné zvíře? Vběhlo pod auto, nebo máte podezření na to, že pozřelo otrávenou myš? Je třeba jednat rychle, a proto u sebe mějte vždy kontakt na naši veterinu v Praze. Sídlíme na dostupném místě, kde na vás každý den bude vždy čekat lékař s citlivým a profesionálním přístupem. Náš tým udělá všechno proto, abychom vašeho přítele uzdravili v co nejkratším čase.

Jsme připraveni na všechno

Jsme špičková klinika, a jsme připraveni opravdu na všechno. Ať přijdete s čímkoliv, neodmítneme vás. Provádíme veškeré chirurgické zákroky, léčíme interní, kožní, i další potíže, a naše vybavení je na té nejvyšší úrovni. Kromě těchto služeb vám nabízíme přehled aktualit, kde se vždy včas dozvíte o nepřítomnosti některého z lékařů, či o úplném uzavření našeho centra. Díky tomu vždy přijdete najisto, aniž byste museli hledat náhradní ošetření.

Problém s pejskem?
Ohodnoťte příspěvek
190x300-1.gif