Proč je někdo nechce

Nezařazené By 0 Comments

Je s nimi moc práce, je to další starost, nebo je prostě nechtějí z nějakého mě neznámého principu. Fakt je, že není absolutně možné, aby se každému líbily stejné věci a každému bylo po chuti to, co třeba sousedovi. Snad i proto nejsme všichni stejní a proto se sobě nepodobáme . A také proto má někdo zimní zahrady moc rád a druhý by si je nepořídil ani za nic. Takový je život a je dobře, že je takový, že nejsme všichni stejní. Byla by to nuda.

Hádka o kousek prostoru

Manželka se rozhodla dát svému muži razantně najevo, že se nehodlá smířit s jeho rozhodnutím nepořídit si zimní zahradu. On moc dobře věděl, jak si ji ona přeje a on j tím snad chtěl tak trochu trestat, protože byla úspěšnější, než on. Podnikání ji šlapalo na jedničku a měla kolem sebe lidi, na které se mohla spolehnout. Muži to tak zkrátka mají, jejich ješitnost jim mnohdy nedovolí milovat toho, kdo je tak moc miluje.

Proč je někdo nechce
Ohodnoťte příspěvek