Proč je někdo nechce

Nezařazené By 0 Comments

Je s nimi moc práce, je to další starost, nebo je prostě nechtějí z nějakého mě neznámého principu. Fakt je, že není absolutně možné, aby se každému líbily stejné věci a každému bylo po chuti to, co třeba sousedovi. Snad i proto nejsme všichni stejní a proto se sobě nepodobáme . A také proto má někdo zimní zahrady moc rád a druhý by si je nepořídil ani za nic. Takový je život a je dobře, že je takový, že nejsme všichni stejní. Byla by to nuda.

Hádka o kousek prostoru

Manželka se rozhodla dát svému muži razantně najevo, že se nehodlá smířit s jeho rozhodnutím nepořídit si zimní zahradu. On moc dobře věděl, jak si ji ona přeje a on j tím snad chtěl tak trochu trestat, protože byla úspěšnější, než on. Podnikání ji šlapalo na jedničku a měla kolem sebe lidi, na které se mohla spolehnout. Muži to tak zkrátka mají, jejich ješitnost jim mnohdy nedovolí milovat toho, kdo je tak moc miluje.

Proč je někdo nechce
4 (80%)1