Rady od kamarádky

Nezařazené By 0 Comments

Poradila vám kamarádka skvělou dietu, která se skládá z jezení pouze jediné potraviny? Pokud myslíte, že je to dobrý způsob, jak shodit nějaké to kilo, pak moc není. Omezujete tím přísun důležitých minerálů a látek, které potřebuje vaše tělo ke správnému prospívání. Místo diety raději zvolte emulips forte xxl, který vám s hubnutím také pomůže.

Jediná potravina

Strávit celý den jezením pouze jedné jediné potraviny, jako je například pomeranč či grep, není tak špatný nápad. Jedná se o pročištění vašeho organismu, který může být zanesen spoustou škodlivých látek, kterých se nyní zbavíte. Držet ale dietu pomocí jen jediné potraviny je velmi špatný nápad, neboť se tak obíráte o potřebné látky. Raději se stravujte tak jako normálně s emulipsem forte xxl.