Romantika ve dvou

Nezařazené By 0 Comments

Máchův kraj patří k těm nejromantičtějším místům vůbec. Máchovo jezero s výhledem na Bezděz patří k těm nejkrásnějším vodním plochám u nás. Pohled na něj chytne za srdce i toho nejtvrdšího chlapa. Pokud jste zamilovaný pár a stále nemáte tip, kde letos strávit svoji dovolenou, přijeďte právě k nám! Nabízíme příjemné ubytování v dřevěných chatkách i s polopenzí.

Skvělé vodní atrakce

U nás si užijete svoji dovolenou stejně jako u moře. Už dávno neplatí, že se na vodních plochách v Česku půjčují pouze lodičky. Na Máchově jezeře jsou čtyři hlavní písčité pláže, kde jsou k pronájmu úžasné vodní atrakce. Půjčit si můžete loďky, šlapadla, windsurfing nebo si zakoupit vstupenku na parník. Na jedné z pláží, která je v těsné blízkosti chatové osady, se nachází dokonce malý aquapark.

Romantika ve dvou
Ohodnoťte příspěvek