Skvělé pochoutky dovážíme do Vašich rukou

Nezařazené By 0 Comments

Nechodíte rádi do restaurace, protože Vás obtěžuje přítomnost mnoha lidí, hluk a delší pauzy mezi jednotlivými chody? Chcete-li si pochutnat na kvalitním jídle, zkuste nabídku pizzy Praha. My Vám všechny pokrmy dovezeme přímo k Vám domů. Naši kuchaři připravují ty nejlepší speciality podle tradičních italských receptů. Jsme si jisti, že si pochutnáte v pohodlí Vašeho domova.

Rozvoz má řadu výhod

Pokrmy Vám přivezeme na hodinu, kterou si sami určíte a Vy nemusíte vařit. Naše společnosti si účtuje pouze za připravenou stravu nikoliv za jejich balné. Doprava je v rámci zón, které máme uvedeny na internetu zdarma. Jídlo, které dovážíme, bude vždy teplé, protože na přepravu používáme termo-boxy, které jeho teplotu udržují.

Skvělé pochoutky dovážíme do Vašich rukou
4.3 (86.67%)3