Vaše konto by příliv peněz zaručeně přivítalo

Nezařazené By 0 Comments

http://www.vyhraljsem.cz/ O kasičce výsledky jste vedla dlouhou diskuzi s Vaší nejlepší kamarádkou, kterou znáte již od dětství. Je to člověk, se kterým se můžete bavit doopravdy o všem. Svěřila jste se kamarádce, že Vaše konto by rozhodně přivítalo příliv peněz s otevřenou náručí. Nemáte nyní dobré období. Nedaří se Vám ve Vašem podnikání. Kamarádka Vám poradila, ať si zkusíte vsadit nějaký tiket. Třeba se výhrou vyřeší Váš problém.

Závistivý soused Vám dělá velké problémy

O kasičce výsledky jste nic nevěděla. Až jednoho dne Vás navštívil Váš nejlepší kamarád a tohoto pomocníka propagoval. Taky rád kupuje tikety a doufá, že se na něho jednoho dne usměje štěstí a nebude muset chodit do práce, kde nyní tráví skoro celý den. Toužíte po výhře. Zároveň však máte obavy ze závistivého souseda, který Vám již nyní dělá velké problémy.

Vaše konto by příliv peněz zaručeně přivítalo
Ohodnoťte příspěvek